Małgorzata Kożuchowska już od wielu lat uważana jest w Polsce za ikonę mody. Klasyczne i eleganckie stylizacje przysporzyły jej wiele fanek wśród fashionistek. Również jej stylizacje w serialu rodzinka.pl – charakterystyczne bluzki w paski, marynarki i szale mają już swoje grono wielbicielek. Ja i Ania również do nich należymy, więc z pewnością nie raz zagoszczą one na tym blogu (czekamy na nowe odcinki!).

Chciałabym jednak zacząć nieco przewrotnie od stylizacji, która odbiega od stylu Kożuchowskiej. Mi podobała się bardzo i uważam, że zdecydowanie odjęła aktorce lat!

kożuchowska cała postać

Stworzenie takiej stylizacji nie jest trudne. Jedyne, z czym pewnie duża część z nas może mieć problem, a czego nie da się kupić od ręki w Internecie, to tak wspaniałe nogi :)

Poniżej te elementy zestawu, które są dostępne on-line:

kożuchowska zestaw

 

koszulka (najważniejszy element zestawu) – allegro.pl, 219 zł

spódniczka – allegro.pl, 79 zł

szpilki – stendi.pl, 138 zł

bransoletka – jubileo.pl, 8,90 zł

Koszulka w wersji identycznej jak w serialu jest droga, ale udało mi się też znaleźć bardzo podobną za 49,99 zł. Jeżeli ta cena jeszcze Was nie przekonuje, może przekonają Was inne zestawy, w których będziecie mogły ją wykorzystać? Przygotowałam dla Was dwie wersje – jedną idealną na letni festiwal, drugą w bardziej imprezowym tonie:

koszulka rolling stone inne zestawy mały

Mam nadzieję, że narobiłam Wam ochoty, żeby wyjść na miasto i tańczyć jak Mick Jagger :)

Otagowane jako:
 

Komentarze do Usta Micka Jaggera, czyli najprostszy sposób na rockową stylizację.

  1. Beata pisze:

    Bardzo modne to będzie teraz, H&M ma całą rockową kolekcję, można coś z niej dobrać: http://www.zeberka.pl/art.php?id=24806

  2. Iwi84 pisze:

    Mi się Kożuchowska w tej mini nie podoba, ale uwielbiam takie plecaki, to jest super trend, więcej takich luźnych stylizacji wrzucajcie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *