Pamiętacie wpis, w którym Ania zachwycała się dresową bluzą Agaty Przybysz i przekonywała, że skończyły się czasy, kiedy dresy nosiło się tylko do biegania lub sprzątania w domu? Jeśli nie, to przeczytajcie, bo Ania miała racje w każdym calu! Jedyne, co dodałabym od siebie, to że nie tylko bluza inspiruje projektantów – równie często zobaczymy ciekawie wykorzystane spodnie dresowe. Dzieje się tak na przykład w kolekcji Rag&Bone:

dresowe stylizacje rag & bone 2014

Zwróćcie uwagę, że o ile garniturowe spodnie chętnie łączone są ze sportowym obuwiem, o tyle ze spodniami dresowymi projektanci zestawiają raczej buty na obcasie. Znów mamy modny kontrast.

dresowe stylizacje 2014

Prawdziwym hitem są też dresowe sukienki. W ten trend idealnie wpisuje się Donna Karan, która łączy sportowe elementy garderoby jak bluzy z kapturami z eleganckimi spódnicami.

dresowe stylizacje DKNY 2014

Podobne połączenie mamy w kolekcji Versace – są tutaj atłasowe sukienki połączone z futerkowymi bluzami z kapturem:

dresowe stylizacje Versace 2014

Sportowe bluzy do eleganckich spodni proponuje nam natomiast Michael Kors:

dresowe stylizacje 2014 Michael Kors

Jak Wam się podoba ten dresowy trend? Ja zupełnie nie mogę się przekonać do propozycji Versace i Jasona Wu (mimo, że inne jego projekty uważam za świetne). Cała reszta wydaje mi się bardzo ciekawa. Myślę, że w nowym roku trochę poeksperymentuję z tym stylem, jak i z uwagą będę go wypatrywać u serialowych bohaterek : )

Otagowane jako:
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *