Jakiś czas temu Ania pisała o czerwonej maxi spódnicy Anki z Przepisu na życie. Jako że jestem wielką fanką zarówno tego serialu jak i długich spódnic (w mini nigdy nie wygląda się tak romantycznie jak w spódnicy do kostek) postanowiłam przywołać ją jeszcze raz, ale w nieco innej wersji. Taki zestaw Anka miała na sobie w ostatnim odcinku przed wakacjami, w pięknej włoskiej scenerii:

anka wróble

Styliści ożywili już raz wykorzystaną w serialu spódnicę ciekawą bluzką we… wróbelki :) Swoją drogą ten motyw stylistyczny też był już wykorzystywany w serialu – pisałam już o bluzce w ptaszki, którą miała już na sobie Mania.

Połączenie tych dwóch modnych i ciekawych trendów nie może wypaść źle, więc serdecznie zachęcam Was do mniej lub bardziej twórczego inspirowania się,

Poniżej zestaw najbardziej zbliżony do oryginału jaki tylko udało mi się znaleźć:

Anka bluzka we wróbelki czerwona spódnica

spódnica – Zara

(Jestem przekonana, że dokładnie taką miała Anka! Niestety jest to kolekcja z 2012 roku, więc pewnie dostanie jej jest już prawie niemożliwe. Tutaj znalazłam podobną za 59 zł, będzie wyglądać tak samo dobrze.)

bluzka – ebay.co.uk, 23 dolary

pasek – sklep-torebki.pl, 28 złotych

 

Ptasi motyw można też równie dobrze wykorzystać na inne sposoby – zobaczcie jak noszą go zagraniczne blogerki (Couture Caddy, Nany’s Klozet, Mayo).

ptasi motyw blogerki

A oto moja propozycja – sukienka, którą znalazłam w New Look spodobała mi się tak bardzo, że po prostu muszę się Wam nią pochwalić:

zestaw z sukienką w ptaki

sukienka – New Look, 25 funtów

buty – Mar O’Polo, 479 zł

torebka – David Jones, 81 zł

 Powodzenia z Waszymi własnymi „odlotowymi” stylizacjami!

Otagowane jako:
 

Komentarze do Odlotowo i śpiewająco, czyli stylizacje z ptasim motywem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *