Jeszcze do niedawna koszula w kratę kojarzyła się albo z informatykiem albo z pracami w ogródku. A tu proszę bardzo – Anja Rubik przychodzi w niej na pokaz Roberta Kupisza. I jak to Anja Rubik, no nie wygląda źle…

Anja Rubik koszula w krate

Chyba jestem mocno podatna na sugestię, bo od razu bardziej przychylnym okiem spojrzałam na swoje stare kraciaste koszule w szafie…

Niestety jak się domyślacie, koszula Anji nie jest z sieciówki – to projekt Roberta Kupisza.  Prawdopodobnie nie ma jej już w sprzedaży, nie udało mi się jej znaleźć. Z resztą i tak jej cena wynosiła pewnie co najmniej kilkaset złotych. Ale zwykłych niebieskich koszul w kratę (niestety bez tego charakterystycznego cieniowania) w sklepach znajdziecie mnóstwo.

niebieskie koszule w kratę

Zara, 169 zł

Reserved, 69,99 zł

Mango, Mango i Mango, wszystkie po 139 zł

 Świetną koszulę miała też ostatnio Małgorzata Kożuchowska w rodzince.pl – też ją zauważyłyście?

Natalia boska koszula w kratke

Prawie identyczną znalazłam dla Was w Diverse, za 69,99 zł (przeceniona z 89,99 zł) i w Bon Prix za 64,99 zł. Ta którą znalazłam w H&M nie jest już aż tak podobna, za to kosztuje tylko 39,99 zł i też wygląda świetnie.

koszula w kratę jak natalii boskiej

Do każdej z nich wystarczy założyć dżinsy lub czarne skórzane spodnie np. z postu o boho stylu Vanessy z Plotkary i świetny, prosty zestaw gotowy. Zarówno na imprezę jak Anja Rubik jak i do chodzenia po domu jak Natalia Boska – koszula w kratę to jeden z bardziej uniwersalnych modnych trendów tego sezonu!

Komentarze do Koszula w kratę, czyli być choć raz jak Anja Rubik.

  1. CauseLoveIt pisze:

    Natalia Boska lepsza! Kolorystykę ma bardziej wiosenna :)

  2. Missi pisze:

    Koszula Anji jest super!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *