Kiedyś biżuterię nosiło się do wieczorowych kreacji, bardzo często były to ciężkie kolie, połyskujące diamenty, ciężkie złote ozdoby. Na szczęście czasy się zmieniły! : ) Teraz nosimy delikatne bransoletki i subtelne łańcuszki, koraliki z blaszkami, a nawet kolorowe sznurki. Mało tego, ozdoby te towarzyszą nam codziennie, tak samo pasują do dżinsów jak i wieczorowych stylizacji. Jeżeli również lubicie błyskotki zapraszamy do przeglądu tych, które zdobią nadgarstki i szyje polskich Gwiazd.

Zrzut ekranu 2014-01-13 o 13.10.03

Zacznijmy od Ani Nowak Ibisz, prowadzącej program „Pani Gadżet“. To ona zainspirowała mnie do napisania tego postu. Uwielbiam jej program nie tylko ze względu na ciekawe gadżety, ale chyba przede wszystkim za jej sposób bycia. Cenię luz z jakim opowiada o prezentowanych przedmiotach oraz dystans, który ma do samej siebie. W każdym z odcinków jej bardzo zadbane dłonie zdobią starannie pomalowane paznokcie oraz kolorowe bransoletki. Zwróciły one uwagę nie tylko moją, ale również rzeszy fanek, które raz po raz pytają na fan page „Pani Gadżet“ o kolorowe cudeńka. Przyjrzyjmy się im zatem z bliska. Pani gadzet bizuteria_bransoletki

Nadgarstki Pani Gadżet najczęściej zdobią koraliki Mokobelle.

Jedna bransoletka z kulek to ok 140 zł

Bransoletki mokobelle

Na prawym nadgarstku możecie wypatrzyć cieniutki sznureczek Apart z kolekcji Fun Fun

Apart fun fun

Sznureczek z Apartu będzie Was kosztował ok 70 zł

 Ostatnimi, które bardzo przyciągają uwagę bajecznymi kolorami są bransoletki Ence Pence, wszystkie wykonane ręcznie z ekologicznej skóry lub sznurka.

Zrzut ekranu 2014-01-13 o 11.50.21

Koszt takiej bransoletki to ok 79 zł

Zrzut ekranu 2014-01-13 o 12.01.15 Mama i ja, 89 zł

Zrzut ekranu 2014-01-13 o 12.04.21

Mama i ja (malinowa), 99 zł

Mama i ja (pastelowa), 89 zł

 Co ważne, kupując bransoletki NADZIEJA wspieracie akcję, których ambasadorami są Magdalena Różczka, Paweł Małaszyński, Agnieszka Więdłocha oraz Aleksandra Hamkało. Nie tylko ich twarze ale również ręce są dość mocno zaangażowane w tę akcję ponieważ pomagali oni przy wykonaniu bransoletek, o których mowa : ).

Zrzut ekranu 2014-01-13 o 12.15.45

Jestem ciekawa czy macie swoje typy wśród powyższych? Ja zdecydowanie stawiam na koraliki Mokobelle – dodałam je nawet do listy prezentów na zbliżające się Walentynki ; ).

Jeżeli natomiast czujecie niedosyt to mam dla Was dobrą wiadomość – kolejne posty o biżuterii naszych Gwiazd już wkrótce,  przyjrzymy się ozdobom Ani Wędzikowskiej, Gosi Kożuchowskiej, Magdy Mołek, Ani Muchy i Kasi Zielińskiej.

Otagowane jako:
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *