Coś mi się tak wydawało, że na naszym blogu dawno już nie gościły dziewczyny z Pretty Little Liars. Specjalnie zajrzałam do archiwum i okazuje się, że ostatni wpis o nich był aż w sierpniu. Najwyższa pora nadrobić zaległości. Zwłaszcza, że w ostatnim odcinku Hanna naprawdę wyglądała świetnie!

ubrania Hanny Pretty Little Liars

Moją uwagę od razu przykuł kolorowy naszyjnik w kwiaty. Wydaje się Wam znajomy? Jest to bardzo możliwe, bo pochodzi letniej kolekcji Zary 2013. Niestety nie ma go już w sklepach.

Hanna Pretty Little Liars naszyjnik kwiaty ZaraNa szczęście od tego jest allegro. Po wpisaniu w wyszukiwarkę Zara naszyjnik kwiaty ukaże się Wam cała lista ofert, zarówno licytacji jak i kup teraz w cenie od 89 zł.

Znalazłam też dość podobny naszyjnik (mi podoba się nawet trochę bardziej) w najnowszej kolekcji Zary za 149 zł.

Zara naszyjnik w kwiaty

Nie myślcie sobie tylko, że w swoich poszukiwaniach poprzestałam na naszyjniku. Cały zestaw jaki ma na sobie Hanna jest świetny i mam nadzieję, że zainspiruje on parę naszych czytelniczek. Oto moja wersja.

ubrania w stylu Hanny Pretty Little Liars

naszyjnik – Zara, 149 zł

bluzka – Orsay, 79,95 zł

płaszczyk – Mohito, 269,99 zł

spodnie – Bon Prix, 79,99 zł

botki – Ecco, 399 zł (przecenione z 579 zł)

I jak się Wam podoba? Mnie tylko kusi, żeby czerwoną koszulę podmienić na białą z poprzedniego wpisu. Chyba robię się biało-czarną stylistyczną nudziarą ; )

Otagowane jako:
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *