Stylizacje serialowej Mani z „Przepisu na życie” potrafią zachwycić swoją odwagą i świeżością, choć czasem miewam wobec nich mieszane uczucia – maturę zdałam prawie dekadę temu i często już nie mam ochoty wyglądać jak nastolatka. Niezależnie jednak od tego, czy ubrałybyśmy się jak ona, warto śledzić jej zestawienia. Mania to prawdziwa trendsetterka!

Mania_zebry_portret

W tej stylizacji Mania przypomina nam, że motywy zwierzęce nigdy na długo nie wychodzą z mody. Ubrane od stóp do głów w klasyczną „zeberkę” czy „panterkę” raczej nie osiągniemy efektu glamour, jednak jak się okazuje, zebry da się nosić z dużym powodzeniem.

Szal, który ma na sobie Mania pochodzi z kolekcji House. Udało mi się znaleźć identyczny do kupienia tutaj.

Ten wariant „zeberki” w serialowej stylizacji został zestawiony z czarną bluzą w białe ptaki. Mi udało się znaleźć nieco bardziej kobiecy wariant tego motywu na ebay.

Do tego wystarczy dodać różowego kwiata we włosy (Mani pochodzi z H&M, kolekcja z ubiegłego roku) i otrzymujemy taki look:

zestaw Mania

Jak widać, można łączyć kilka „zwierzęcych” motywów w jednej stylizacji i wyjść z tego obronną ręką. Któraś z Was się odważy?

Otagowane jako:
 

Komentarze do Dziewczęco, zwierzęco – trend alarm!

  1. Ania pisze:

    Love it! :*****

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *